У периоду од 22. јуна у 7:00 часова до 23. јуна у исто време, у новосадској Бетанији је рођена је 20 беба.

Рођено је 10 девојчица и 10 дечака.
Честитамо свим срећним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.


Рођено је 10 девојчица и 10 дечака.
Преузмите андроид апликацију.
ПРАТИТЕ НАС
Маркетинг | Услови коришћења | Политика приватности | О нама
ПРЕУЗМИТЕ НАШУ АПЛИКАЦИЈУ
