У периоду од 22. децембра у 7.00 часова до 23. децембра у исто време у новосадској Бетанији рођено је 20 беба.

На свет је дошло 9 дечака и 11 девојчица.
Међу новорођенима имају и три девојчице рођене као тројке.
Честитамо срећним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.




