У периоду од 19. марта у 7:00 часова до 20. марта у исто време, у новосадској Бетанији је рођено 16 беба.

Рођено је 7 девојчица и 9 дечака.
Међу рођенима има и један пар близанаца.
Честитамо свим срећним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.

Почетна > Нови Сад
Актуелно • Нови Сад
Рођено је 7 девојчица и 9 дечака.
Међу рођенима има и један пар близанаца.
Преузмите андроид апликацију.
ПРАТИТЕ НАС
Маркетинг | Услови коришћења | Политика приватности | О нама
ПРЕУЗМИТЕ НАШУ АПЛИКАЦИЈУ
