Skromna partija Bogdanovića u pobedi Atlante nad Majamijem

Košarkaši Atlante pobedili su ekipu Majamija rezultatom 121:113, uz osam poena srpskog košarkaša Bogdana Bogdanovića.

Atlanta je vodila tokom celog meča, ubacila je čak 70 poena u prvom poluvremenu, ali je u trećoj četvrtini malo usporila, što je Majami iskoristio da se vrati u meč.

Ipak, gosti nisu uspeli da ozbiljnije priprete preokretom, košarkaši Atlante su kontrolisali rezultat i sigurno priveli meč kraju.

U domaćem timu istakao se Dežonte Marej sa 28 poena, dok je među igračima Majamija najraspoloženiji bio Džimi Batler sa 34 postignuta poena.

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović imao je skromnu rolu u pobedi svoje ekipe – upisao je osam poena uz pet asistencija i dve ukradene lopte, za nešto više od 30 minuta na parketu.

Bogdanović je ubacio dve trojke iz pet pokuašaja, ali ga nije služio šut za dva poena – 0/6.