Скромна партија Богдановића у победи Атланте над Мајамијем

Кошаркаши Атланте победили су екипу Мајамија резултатом 121:113, уз осам поена српског кошаркаша Богдана Богдановића.

Атланта је водила током целог меча, убацила је чак 70 поена у првом полувремену, али је у трећој четвртини мало успорила, што је Мајами искористио да се врати у меч.

Ипак, гости нису успели да озбиљније припрете преокретом, кошаркаши Атланте су контролисали резултат и сигурно привели меч крају.

У домаћем тиму истакао се Дежонте Мареј са 28 поена, док је међу играчима Мајамија најрасположенији био Џими Батлер са 34 постигнута поена.

Српски кошаркаш Богдан Богдановић имао је скромну ролу у победи своје екипе – уписао је осам поена уз пет асистенција и две украдене лопте, за нешто више од 30 минута на паркету.

Богдановић је убацио две тројке из пет покуашаја, али га није служио шут за два поена – 0/6.