Нови Сад Остали спортови

Рукометаши Воше две године заредом непоражени у плеј-офу

Рукометаши Војводине остварили су победу и у утакмици последње 14. кола плеј-офа АРКУС лиге.
Новосадски тим славио је на гостовању у Аранђеловцу против Шамота са 27:20 и тако другу годину узастопно сезону завршио са максималним учинком: 14 победа из исто толико одиграних утакмица.

Тек у другом полувремену наш тим сломио је отпор противника. У стрелце су уписало чак 12 играча.

Тренер Борис Ројевић је равномерно поделио минутажу у последњем мечу изузетно напорне сезоне која је окончана историјским успехом.

Чак 14 победа, максималан учинак у плеј-офу, за девету узастопну титулу, укупно 10 у историји клуба и прву златну звездицу изнад грба.

Сезона за анале и подстрек за будуће генерације. Стручном штабу и свим играчима предстоји заслужена пауза, а управи клуба пуно посла око формирања екипе за наредну сезону и можда најтежих изазова који се наслућују.

Da li ste primetili crveno-bele bilborde i znate li šta se iza njih krije? (FOTO)