У периоду од 23. октобра у 7.00 часова, до 24. октобра у исто време у новосадскоj Бетанији рођено је 22 бебе.

Рођено је 12 дечака и 10 девојчица.
Честитамо поносним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.

Почетна > Нови Сад
Актуелно • Нови Сад
Рођено је 12 дечака и 10 девојчица.
Честитамо поносним родитељима!
Преузмите андроид апликацију.
ПРАТИТЕ НАС
Маркетинг | Услови коришћења | Политика приватности | О нама
ПРЕУЗМИТЕ НАШУ АПЛИКАЦИЈУ
