Poraz Partizana od Bašakšehira, povreda Pantića

Fudbaleri Partizana izgubili su od Bašakšehira sa 1:0 (1:0) u drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Beleku. Prijateljski meč u Antaliji ostao je u senci povrede Danila Pantića.

Vezista Partizana Danilo Pantić morao je da napusti teren već u šestom minutu meča zbog povrede desnog kolena koju je zadobio posle jednog sudara pred šesnaestercem crno-belih.

Pantić je uz pomoć medicinske ekipe napustio teren i odmah je upućen na dodatne preglede i snimanja posle kojih će se znati stepen povrede i koliko će mu vremena trebati za oporavak.

Pobednički gol za turski tim postigao je Aleksandar Epureanu u 44. minutu, a u nastavku utakmice nije doneo mnogo uzbuđenja.

Najbolju priliku za izjednačenje crno-belih imao je Rikardo Gomeš, ali je njegov pokušaj odbrana Bašakšehira uspešno otklonila.

Crno-beli su u predhodnoj utakmici pobedili makedonski Tikveš sa 2:1, a naredni rival će im biti Dinamo iz Moskve 2. februara.