Пораз Партизана од Башакшехира, повреда Пантића

Фудбалери Партизана изгубили су од Башакшехира са 1:0 (1:0) у другој контролној утакмици на припремама у Белеку. Пријатељски меч у Анталији остао је у сенци повреде Данила Пантића.

Везиста Партизана Данило Пантић морао је да напусти терен већ у шестом минуту меча због повреде десног колена коју је задобио после једног судара пред шеснаестерцем црно-белих.

Пантић је уз помоћ медицинске екипе напустио терен и одмах је упућен на додатне прегледе и снимања после којих ће се знати степен повреде и колико ће му времена требати за опоравак.

Победнички гол за турски тим постигао је Александар Епуреану у 44. минуту, а у наставку утакмице није донео много узбуђења.

Најбољу прилику за изједначење црно-белих имао је Рикардо Гомеш, али је његов покушај одбрана Башакшехира успешно отклонила.

Црно-бели су у предходној утакмици победили македонски Тиквеш са 2:1, а наредни ривал ће им бити Динамо из Москве 2. фебруара.