Novi Pazar nastavio niz pobeda, Nišlije nakon preokreta savladale Napredak

Novi Pazar kao gost savladao Mladost GAT sa 2:1 u meču osmog kola Superlige Srbije. Preokret Radničkog iz Niša protiv Napredka – 3:2. Bez golova u duelu Spartaka i TSC-a.

Novopazarci nastavljaju sa odličnim igrama u prvenstvu Srbije. Vezali su i petu pobedu u nizu i sa 15 bodova trenutno su na drugom mestu na tabeli. Mladost GAT je na predposlednjem mestu na tabeli sa četiri osvojena boda.

Majdevac je doveo Novi Pazar u vođstvo u 14. minutu. Isti igrač je sedam minuta kasnije povećao prednost gostiju.

Mladost GAT je uspeo da smanji prednost Novog Pazara u 47. minutu strelac je bio Radulović. Ispostavilo se kasnije da je postavio i konačan rezultat.

Radnički je na Čairu od 0:2 stigao do pobede od 3:2 protiv Kruševljana.

Domaćin je već u četvrtom minutu ostao sa igračem manje, direktan crveni karton zaradio je Jamkam. Gosti to koriste i za dva minuta postižu dva gola. U petom minutu Krstić je doveo Napredak u vođstvo, a minut kasnije Bastajić udvostručuje prednost gostiju.

Od 12. minuta snage na terenu su bile izjednačene, Bastajić je „pocrveneo“. U 28. Radnički smanjuje prednost gostiju preko Marjanovića. Isti igrač u 55. minutu donosi domaćinu izjedančenje.

Za kompletan preokret pobrinuo se Štulić u 81. minutu susreta.