Нови Пазар наставио низ победа, Нишлије након преокрета савладале Напредак

Нови Пазар као гост савладао Младост ГАТ са 2:1 у мечу осмог кола Суперлиге Србије. Преокрет Радничког из Ниша против Напредка – 3:2. Без голова у дуелу Спартака и ТСЦ-а.

Новопазарци настављају са одличним играма у првенству Србије. Везали су и пету победу у низу и са 15 бодова тренутно су на другом месту на табели. Младост ГАТ је на предпоследњем месту на табели са четири освојена бода.

Мајдевац је довео Нови Пазар у вођство у 14. минуту. Исти играч је седам минута касније повећао предност гостију.

Младост ГАТ је успео да смањи предност Новог Пазара у 47. минуту стрелац је био Радуловић. Испоставило се касније да је поставио и коначан резултат.

Раднички је на Чаиру од 0:2 стигао до победе од 3:2 против Крушевљана.

Домаћин је већ у четвртом минуту остао са играчем мање, директан црвени картон зарадио је Јамкам. Гости то користе и за два минута постижу два гола. У петом минуту Крстић је довео Напредак у вођство, а минут касније Бастајић удвостручује предност гостију.

Од 12. минута снаге на терену су биле изједначене, Бастајић је „поцрвенео“. У 28. Раднички смањује предност гостију преко Марјановића. Исти играч у 55. минуту доноси домаћину изједанчење.

За комплетан преокрет побринуо се Штулић у 81. минуту сусрета.