Novi Pazar minimalnim rezultatom bolji od Napretka

Fudbaleri Novog Pazara savladali su u 29. kolu LingLong Superlige Srbije Napredak 1:0.

Od početka utakmice gledali smo izjednačenu utakmicu, obe ekipe su napadale, ali je Novi Pazar iskoristio grešku odbrane i u 17. minutu poveo preko Stefana Dimića.

Do kraja prvog dela nije bilo mnogo šansi i na pauzu se otišlo sa 1:0 u korist domaćina.

U drugom poluvremenu Kruševljani su bili mnogo ofanzivniji, igralo se samo na polovini Novog pazara, a gol koji su izabranici Zorana Milinkovića postigli u 68. minutu poništen je zbog ofsajda.

Poslednju šansu na utakmici imao je Alen Melunović koji je sjajnim volejem umalo zatresao mrežu domaćina.

Novi Pazar se sada nalazi na 15. mestu, dok će sada Radnik, Kolubara i Mladost imati priliku da prestignu Napredak u borbi za osmu poziciju.