Нови Пазар минималним резултатом бољи од Напретка

Фудбалери Новог Пазара савладали су у 29. колу ЛингЛонг Суперлиге Србије Напредак 1:0.

Од почетка утакмице гледали смо изједначену утакмицу, обе екипе су нападале, али је Нови Пазар искористио грешку одбране и у 17. минуту повео преко Стефана Димића.

До краја првог дела није било много шанси и на паузу се отишло са 1:0 у корист домаћина.

У другом полувремену Крушевљани су били много офанзивнији, играло се само на половини Новог пазара, а гол који су изабраници Зорана Милинковића постигли у 68. минуту поништен је због офсајда.

Последњу шансу на утакмици имао је Ален Мелуновић који је сјајним волејем умало затресао мрежу домаћина.

Нови Пазар се сада налази на 15. месту, док ће сада Радник, Колубара и Младост имати прилику да престигну Напредак у борби за осму позицију.