Početna > Novi Sad

Novi Sad Fudbal

Mladost protiv Partizana ispustila bod u poslednjim sekundama meča

Fudbaleri novosadske Mladosti umalo su izborili bod protiv Partizana na stadionu „Karađorđe“, ali u poslednjem minutu meča crno-beli su došli do pogotka i ostvarili trijumf u gostima rezultatom 0:1.

Mladost je u ovaj duel ušla optimistično, kako je Partizan poslednjih pet utakmica bez trijumfa, a Novosađani su to umalo iskoristili.

Obe ekipe imale su svoje prilike, Mladost je bila više nego ravnopravan protivnik, a crno-beli „Gatovcima“ nisu uspeli da priprete ozbiljnije, osim prečke u drugom delu igre.

Sam finiš meča crno-beli napravili su pritisak na gol domaćih, a Mladost se držala sve do 95. minuta, kada je nakon kornera Svetozar Marković uspeo da zatrese mrežu domaćih i donese sva tri boda Partizanu.

Ubrzo nakon tog momenta usledio je i kraj utakmice.

Mladost se nakon ovog poraza nalazi na 13. poziciji sa 4 boda nakon 6 kola, dok je Partizan treći sa 11 bodova na isto toliko mečeva.

Mladost GAT u sedmom kolu Super lige Srbije gostuje TSC-u iz Bačke Topole.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Eksluzivno za Gradske info: Bojan Mihajlović MMA legenda i tvorac novog rijalitija (VIDEO)