Нови Сад Фудбал

Младост против Партизана испустила бод у последњим секундама меча

Фудбалери новосадске Младости умало су изборили бод против Партизана на стадиону „Карађорђе“, али у последњем минуту меча црно-бели су дошли до поготка и остварили тријумф у гостима резултатом 0:1.

Младост је у овај дуел ушла оптимистично, како је Партизан последњих пет утакмица без тријумфа, а Новосађани су то умало искористили.

Обе екипе имале су своје прилике, Младост је била више него равноправан противник, а црно-бели „Гатовцима“ нису успели да припрете озбиљније, осим пречке у другом делу игре.

Сам финиш меча црно-бели направили су притисак на гол домаћих, а Младост се држала све до 95. минута, када је након корнера Светозар Марковић успео да затресе мрежу домаћих и донесе сва три бода Партизану.

Убрзо након тог момента уследио је и крај утакмице.

Младост се након овог пораза налази на 13. позицији са 4 бода након 6 кола, док је Партизан трећи са 11 бодова на исто толико мечева.

Младост ГАТ у седмом колу Супер лиге Србије гостује ТСЦ-у из Бачке Тополе.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Eksluzivno za Gradske info: Bojan Mihajlović MMA legenda i tvorac novog rijalitija (VIDEO)