Mitrović golovima protiv Notingema ispisao istoriju

Fudbaleri Fulama savladali su kao gosti Notingem Forest sa 4:0 u meču 14. kola Čempionšipa. Mitrović se izjednačio sa Gejlom, na svakih 128 minuta po gol.

Fulam se sa nova tri boda popeo na drugo mesto na tabeli sa 29 bodova. Mitrović je postigao tri gola, ali se račinaju samo dva.

Već u sedmom minutu Mitrović je šutirao ka golu protivnika, ali njegov udarac pokušao je da odbije Spens, ali je pogodio svoju mrežu i tako je Fulam poveo. Ovim rezultatom završilo se prvo poluvreme.

U 58. minutu Mitrović je pogodio za 2:0. Tri minuta kasnije na semaforu je stajalo 3:0, a strelac je bio Kebano.

Tačku na pobedu stavio je Mitrović sa bele tačke u 67. minutu susreta.

Mitrović je postigao svoj 15. gol u sezoni i trenutno je vodeći na listi strelaca, na drugom i trećem mestu su Solenke i Bereton sa po deset golova.

Mitrović je ispisao i jednu stranicu istorije ovo mu je bio ukupno 57. gol u Čempionšipu na 96 odigranih utakmica, što znači da je na svakih 128 minuta postizao po pogodak. Na čelu po ovom parametru je još i Dvajt Gejl, i on je davao gol na svakih 128 minuta u Čempionšipu.

Fiorentina ubedljiva protiv Kaljarija, sjajan gol Vlahovića (VIDEO)