Митровић головима против Нотингема исписао историју

Фудбалери Фулама савладали су као гости Нотингем Форест са 4:0 у мечу 14. кола Чемпионшипа. Митровић се изједначио са Гејлом, на сваких 128 минута по гол.

Фулам се са нова три бода попео на друго место на табели са 29 бодова. Митровић је постигао три гола, али се рачинају само два.

Већ у седмом минуту Митровић је шутирао ка голу противника, али његов ударац покушао је да одбије Спенс, али је погодио своју мрежу и тако је Фулам повео. Овим резултатом завршило се прво полувреме.

У 58. минуту Митровић је погодио за 2:0. Три минута касније на семафору је стајало 3:0, а стрелац је био Кебано.

Тачку на победу ставио је Митровић са беле тачке у 67. минуту сусрета.

Митровић је постигао свој 15. гол у сезони и тренутно је водећи на листи стрелаца, на другом и трећем месту су Соленке и Беретон са по десет голова.

Митровић је исписао и једну страницу историје ово му је био укупно 57. гол у Чемпионшипу на 96 одиграних утакмица, што значи да је на сваких 128 минута постизао по погодак. На челу по овом параметру је још и Двајт Гејл, и он је давао гол на сваких 128 минута у Чемпионшипу.

Fiorentina ubedljiva protiv Kaljarija, sjajan gol Vlahovića (VIDEO)