Фудбалери Црвене звезде победили Динамо из Тбилисија на припремама у Турској

Фудбалери Црвене звезде победили су данас екипу Динама из Тбилисија резултатом 3:2 (1:2) у пријатељском мечу у турској Анталији.

Ово је четврта победа српског шампиона на припремама у Турској. Два гола за „црвено-беле“ постигао је Александар Пешић у 30. и 54. минуту, а једном се у листу стрелаца се уписао Мирко Иванић у 75. минуту. Поготке за Динамо постигли су Имран Омар у 34. и Вагнер Гонсалвеш у 35. минуту.

Црвена звезда је пре утакмице са Динамом одиграла три припремна меча у Турској. „Црвено-бели“ су савладали Лехију Гдањску 3:1, а потом је Црвена звезда била боља од Нефчија и Копра са по 1:0.

Српски шампион ће до краја припрема у Турској одиграти још две пријатељске утакмице. Црвена звезда ће 25. јануара играти са Лудогорецом, а два дана касније са Аустријом Лустенау.

„Црвено-бели“ су први део сезоне у Суперлиги Србије завршили на првом месту на табели са 53 бода. Црвена звезда ће у 20. колу Суперлиге Србије четвртог фебруара на свом терену играти са Војводином.