Чукарички убедљиво и рутински против Расинга, следи борба са Твентеом

Фудбалери Чукаричког пласирали су се у треће коло квалификација за Лигу Конференција, пошто су у Београду славили са 4:0, а укупним резултатом од 8:1 елиминисали Расинг Јунион из Луксембурга.

Након победе на гостујућем, уследела је победа и на домаћем терену на Бановом брду.

Успевао је Расинг да дуго одолева у првом полувремену, али се притисак „брђана“ временом исплатио.

У финишу првог дела утакмице, Бадамоси постиже два гола и тако практично решава питање победника.

Нападач српске екипе два гола постигао је за два минута, први у 39, а други у 41. минуту.

Чукарички је на паузу отишао са два гола предности, а убрзо је и у наставку затресао мрежу ривала.

Стрелац трећег кола тима са Бановог брда био је Ивановић у 51. минуту.

Четврти и испоставиће се, последњи гол на мечу, Чукарички постиже у 73. минуту.

Стрелац за српску екипу био је Спасојевић.

Чукарички је укупним резултатом 8:1 надиграо тим из Луксембурга и прошао у треће коло квалификација за Лигу Конференција.

Противник у наредној фази биће им холандски Твенте.