Звезда сломила отпор Митровчана у другом делу и пласирала се у четвртфинале Купа Србије

Фудбалери Црвене звезде савладали су као гости Раднички у Сремској Митровици 3:1 и пласирали се у четвртфинале Купа Србије.

Још један фудбалски празник имали су љубитељи фудбала у Сремској Митровици, а Црвена звезда је после преокрета дошла до победе над Радничким 3:1.

Члан Прве лиге Србије у претходној рунди елиминисао је из Купа екипу Партизана, а и против Звезде је екипа коју са клупе предводи Дарко Тешовић дошла до предности.

Мијаиловић је играо руком у свом казненом простору, а судија Илич показао на белу тачку. Сигуран је био Крста Ђорђевић и домаћин је повео у 38. минуту.

Ипак, Раднички није успео да сачува предност до полувремена, пошто је Мирко Иванић, уз помоћ Катаија у 43. минуту изједначио на 1:1.

У наставку је Звезда оправдала улогу фаворита и преко Ракоњца и Кангве дошла до сигурног тријумфа и пласман у четвртфинале Купа Србије.