Zvezda preokretom do prve pobede na pripremama (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu LASK-a sa 2:1 u okviru priprema u Antaliji.

Crveno-beli beleže pobedu u drugom kontrolnom meču u Turskoj, pošto su nakon preokreta bili bolji od LASK-a.

Austrijska ekipa povela je u 17. minutu, nakon odlično izvedenog kontra-napada, Balić je izbio sam pred golmana Popovića, kojeg je bez većih problema matirao.

Zvezda je nakon tog momenta zaigrala još ofanzivniji i direktniji fudbal, koji joj je doneo veći broj prilika, samim tim i golova.

Igrao se 32. minut, kada je Ivanić odlično proigrao Ohija, a pojačanje na poziciji napadača Zvezde je rutinski reagovao i smestio loptu u mrežu.

Sedam minuta kasnije, Zvezda je kompletirala preoket.

Ponovo je asistent bio Ivanić, ovoga puta uposlivši Kataija, koji podjedako dobro poput Ohija, reaguje i postiže gol.

Uprkos brojnim prilikama, pogotovo onih koje je stvorila Crvena zvezda, rezultat se nije menjao.

Dejan Stanković je i u ovom meču priliku dao igračima koji su u prvom delu sezone bili bez veće minutaže, kao i momcima koji su se Crvenoj zvezdi priključili tokom zimskog prelaznog roka, ali i onih iz omladinske škole i redova RFK Grafičar.