Звезда преокретом до прве победе на припремама (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде савладали су екипу ЛАСК-а са 2:1 у оквиру припрема у Анталији.

Црвено-бели бележе победу у другом контролном мечу у Турској, пошто су након преокрета били бољи од ЛАСК-а.

Аустријска екипа повела је у 17. минуту, након одлично изведеног контра-напада, Балић је избио сам пред голмана Поповића, којег је без већих проблема матирао.

Звезда је након тог момента заиграла још офанзивнији и директнији фудбал, који јој је донео већи број прилика, самим тим и голова.

Играо се 32. минут, када је Иванић одлично проиграо Охија, а појачање на позицији нападача Звезде је рутински реаговао и сместио лопту у мрежу.

Седам минута касније, Звезда је комплетирала преокет.

Поново је асистент био Иванић, овога пута упосливши Катаија, који подједако добро попут Охија, реагује и постиже гол.

Упркос бројним приликама, поготово оних које је створила Црвена звезда, резултат се није мењао.

Дејан Станковић је и у овом мечу прилику дао играчима који су у првом делу сезоне били без веће минутаже, као и момцима који су се Црвеној звезди прикључили током зимског прелазног рока, али и оних из омладинске школе и редова РФК Графичар.