Vulvsi napokon proradili, Arsenalu i Sitiju minimalci

Vulvsi su pobedom u gostima protiv Votforda od 2:0, upisali prvu ovosezonsku pobedu. Manečester Siti je na gostovanju protiv Lestera došao do minimalne pobede, a isto je pošlo za rukom i Arsenalu koji je na Emiratima slavio protiv Noriča.

Vulvsi su do pobede došli, boljom igrom u drugom poluvremenu. Autogol Franciska Sieralte doneo je vodstvo gostima, a igrao se 74. minut.

Konačnih 2:0 postavio je He-Čan-Hvang koji je u 83. minutu utakmice bio na pravom mestu, te je odbijenu loptu pospremio u mrežu Votforda.

„Građani“ su potpuno nadigrali Lester u gostima, a minimalna pobeda odlična je stvar za domaćina, s obzirom na veliki broj prilika Sitija.

Jedini gol postigao je Bernardo Silva u 62. minutu utakmice, nakon što je odbijenu loptu zakucao iz blizine u mrežu Kaspera Šmajhela.

Arsenal je upisao svoju prvu pobedu i to protiv Noriča, koji je sada ubedljivo poslednji na tabeli.

Pobednički gol „Tobdžija“ bio je ujedno i prvi ove sezone, a postigao ga je Pjer Emerik Obamejang u 66. minutu utakmice.