Вулвси напокон прорадили, Арсеналу и Ситију минималци

Вулвси су победом у гостима против Вотфорда од 2:0, уписали прву овосезонску победу. Манечестер Сити је на гостовању против Лестера дошао до минималне победе, а исто је пошло за руком и Арсеналу који је на Емиратима славио против Норича.

Вулвси су до победе дошли, бољом игром у другом полувремену. Аутогол Франциска Сиералте донео је водство гостима, а играо се 74. минут.

Коначних 2:0 поставио је Хе-Чан-Хванг који је у 83. минуту утакмице био на правом месту, те је одбијену лопту поспремио у мрежу Вотфорда.

„Грађани“ су потпуно надиграли Лестер у гостима, а минимална победа одлична је ствар за домаћина, с обзиром на велики број прилика Ситија.

Једини гол постигао је Бернардо Силва у 62. минуту утакмице, након што је одбијену лопту закуцао из близине у мрежу Каспера Шмајхела.

Арсенал је уписао своју прву победу и то против Норича, који је сада убедљиво последњи на табели.

Победнички гол „Тобџија“ био је уједно и први ове сезоне, а постигао га је Пјер Емерик Обамејанг у 66. минуту утакмице.