Вождовац бољи од Нишлија, реми Јавора и Радника

Вождовац је савладао Раднички из Ниша са 1:0, док су Јавор и Радник одиграли нерешено 2:2 у мечевима 11. кола Супер лиге Србије.

Вождовац је са нова три бода сакупио укупно 20 и тренутно је на петој позицији исти салдо има и четвртопласирани ТСЦ. Раднички је 14. са девет бодова. Јавор је девети са 12 бодова, док је Радник из Сурдулице последњи са четири освојена бода.

Вождовац је на крову освојио сва три бода, ослучујући погодак у дуелу са Радничким из Ниша постигао је Миловић у 71. минуту сусрета.

Занимљив меч без победника одиграли су Јавор и Радник из Сурдулице. Јавор је повео у 50. минуту преко Николића. Изједначење свом тиму донео је Спасић из пенала, играо се 62. минут. За преокрет се побринуо Даноски у 76. Коначан резултат поставио је Гигић прецизним ударцем са беле тачке у 84. минуту сусрета.

Bura na skupštini, JSD Partizan ima dva predsednika?