Početna > Sport > Fudbal
Fudbal

Vojvođanski derbi Superlige Srbije u fudbalu

Ženski fudbalski klub Vojvodina dočekaće u nedelju ekipu Spartaka iz Subotice od 16 časova i 30 minuta na SC “Vujadin Boškov” u okviru trećeg kola Superlige Srbije za žene.

Posle reprezentativne pauze od dve nedelje na programu su utakmice trećeg kola Superlige Srbije. Vojvodina je u prvoj utakmici odigrala dobro, imala svoje šanse za pozitivan rezultat ali je na kraju izgubila od Crvene Zvezde sa 3:1.

U narednoj utakmici fudbalerke novosadske stare dame uspele su da na gostovanju u Zemunu pobede ekipu Sloge i tako u pozitivnoj atmosferi dočekuju derbi meč protiv ekipe Spartaka. Ekipa iz Subotice je odigrala samo jednu utakmicu u kojoj je dala čak 14 golova, ne primivši ni jedan. Time su golubice ponovo dokazale da su jedan od glavnih kandidata za osvajanje titule i ove godine.

Vojvođanski derbi trećeg kola ženske superlige Srbije između ekipa Vojvodine i Spartaka igra se u nedelju na SC “Vujadin Boškov” sa početkom od 16 časova i 30 minuta.