Početna > Novi Sad

Novi Sad Fudbal

Vojvodina preokretom u sudijskoj nadoknadi „potopila“ Javor na poplavljenom „Karađorđu“

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom „Karađorđu“ ekipu Javora rezultatom 2:1 u osmom kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Voša je prvi put ozbiljnije pripretila posle 20 minuta igre, Ivanović je centrirao sa levog boka, Zukić je sa sedam metara gađao glavom, Manojlović je dobro intervenisao.

Javor je na isteku pola časa igre došao do vođstva, Gojković je poslao dubinski pas, Tanko je bio brži i spretniji od Bukinca i potom je gađao pored Carevića u prvi ugao za 0:1.

U samom finišu utakmice Radulović je bio najbliži golu, posle centaršuta sa levog krila, sa pet metara je gađao pod prečku, Manojlović je opet intervenisao. U nadoknadi vremena Voša je uspela da dođe do gola, Radulović je izveo korner, a Milosavljević bio najviši u skoku za 1:1!

Tu nije bio kraj, jer je u sedmom minutu nadoknade Milosavljević oboren u šesnaestercu, a sudija pokazao na belu tačku. Odgovrnost je preuzeo Asmir Kajević i pogodio za 2:1 i veliki preokret i tri boda!

Do kraja nije bilo promene rezultata, Voša je na kraju uspela da dođe do pobede, a u narednom kolu u četvrtak od 18.30 gostuje Voždovcu.

Mladost prekasno pokazala zube protiv Uba – novosadski timovi još uvek na začelju Prve lige