Почетна > Нови Сад

Нови Сад Фудбал

Војводина преокретом у судијској надокнади „потопила“ Јавор на поплављеном „Карађорђу“

Фудбалери Војводине победили су на свом „Карађорђу“ екипу Јавора резултатом 2:1 у осмом колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Воша је први пут озбиљније припретила после 20 минута игре, Ивановић је центрирао са левог бока, Зукић је са седам метара гађао главом, Манојловић је добро интервенисао.

Јавор је на истеку пола часа игре дошао до вођства, Гојковић је послао дубински пас, Танко је био бржи и спретнији од Букинца и потом је гађао поред Царевића у први угао за 0:1.

У самом финишу утакмице Радуловић је био најближи голу, после центаршута са левог крила, са пет метара је гађао под пречку, Манојловић је опет интервенисао. У надокнади времена Воша је успела да дође до гола, Радуловић је извео корнер, а Милосављевић био највиши у скоку за 1:1!

Ту није био крај, јер је у седмом минуту надокнаде Милосављевић оборен у шеснаестерцу, а судија показао на белу тачку. Одговрност је преузео Асмир Кајевић и погодио за 2:1 и велики преокрет и три бода!

До краја није било промене резултата, Воша је на крају успела да дође до победе, а у наредном колу у четвртак од 18.30 гостује Вождовцу.

Mladost prekasno pokazala zube protiv Uba – novosadski timovi još uvek na začelju Prve lige