Vojvodina nemoćna protiv raspoloženog Natha

Fudbaleri Vojvodine izgubili su na domaćem terenu od Partizana rezultatom 0:2 u drugom kolu Super lige Srbije.

Crno-beli su čitav meč bili dominantiji i konkretniji, Vojvodina je uputila tek po koji udarac, pa je tako rezultatski ishod meča potpuno opravdan.

Oba pogotka za beogradski klub popstigao je Bibars Natho.

Partizan je ostvario i drugu pobedu bez primljenog gola u prva dva kola Super lige Srbije i zauzima prvo mesto na tabeli.

Vojvodina je tako ostala na jednom osvojenom bodu koji nosi iz prvog kola na „Marakani“, a ovim duelom sa Partizanom se završava težak superligaški raspored „Stare dame“.

Obe ekipe očekuje revanš u kvalifikacijama za Ligu konferencija, novosadski klub dočekuje Panevežis, dok Partizan gostuje Dunajskoj Stredi.

Partizan je otvorio utakmicu golom Natha već u četvrtom minutu. Prvo poluvreme gosti su dominirali na terenu i Vojvodina nije uputila nijedan udaracu tom periodu.

Drugi deo igre doneo je malo bolju igru Novosađana, ali je prilika ponovo falilo. U 58. minutu jednu takvu je za Partizan iskoristio ponovo iskusni izraelac Natho i povećao na 0:2, a rezultat se do kraja nije menjao.