Početna > Novi Sad

Novi Sad Fudbal

Vojvodina nakon preokreta ostala bez bodova na Voždovcu (VIDEO)

Fudbaleri Vojvodine izgubili su u gostima od ekipe Voždovca rezultatom 2:1 u 32. kolu Super lige Srbije.

Na isteku pola časa igre, Voša je povela, Simić je prevario svog čuvara Mijailovića, koji ga je oborio, a sudija pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo upravo Simić koji je gađao po sredini gola za 0:1.

Voždovac je uspeo da izjednači posle samo dva minuta, nakon prekida i lošije reakcije odbrane Vojvodine, lopta je pala pravo na nogu Iveziću koji je lako savladao Rockova za 1:1.

Emil Rockov ništa nije mogao u 58. minutu kada je Nešković olako pustio Mijailovića da primi jednu odbijenu loptu i pošalje je sa 15 metara u dalji ugao za preokret Voždovca.

Vojvodina je sada sedma na tabeli sa 42 boda, ali po 44 imaju Voždovac, TSC i Radnički, tako da se trka nastavlja do samog kraja.

Novosađani će u narednom meču biti gosti Radničkom iz Niša.