Почетна > Нови Сад

Нови Сад Фудбал

Војводина након преокрета остала без бодова на Вождовцу (ВИДЕО)

Фудбалери Војводине изгубили су у гостима од екипе Вождовца резултатом 2:1 у 32. колу Супер лиге Србије.

На истеку пола часа игре, Воша је повела, Симић је преварио свог чувара Мијаиловића, који га је оборио, а судија показао на белу тачку. Одговорност је преузео управо Симић који је гађао по средини гола за 0:1.

Вождовац је успео да изједначи после само два минута, након прекида и лошије реакције одбране Војводине, лопта је пала право на ногу Ивезићу који је лако савладао Роцкова за 1:1.

Емил Роцков ништа није могао у 58. минуту када је Нешковић олако пустио Мијаиловића да прими једну одбијену лопту и пошаље је са 15 метара у даљи угао за преокрет Вождовца.

Војводина је сада седма на табели са 42 бода, али по 44 имају Вождовац, ТСЦ и Раднички, тако да се трка наставља до самог краја.

Новосађани ће у наредном мечу бити гости Радничком из Ниша.