Vlahoviću za gol dovoljne 32 sekunde u Ligi šampiona (VIDEO)

U utakmici osmine finala Lige šampiona, Viljareal i Juventus odigrali su nerešeno 1:1.

Utakmica nije mogla bolje da počne po Juventus – poveli su gosti posle 32 sekunde igre.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović brzinom svetlosti ulazi u srca navijača Juventusa, pošto je, posle gola na debiju za „staru damu“, postigao gol i na debiju u Ligi šampiona – i to posle svega pola minuta.

Danilo je poslao dugu loptu ka Vlahoviću, srpski reprezentativac sjajno primirio grudima, a onda preciznim udarcem doneo prednost „staroj dami“.

Do izjednačenja je Viljareal došao u 66. minutu igre, kada je Dani Pareho sjajno reagovao i zatresao mrežu.

”Ovo je jako velika stvar za mene, da postignem gol u prvoj utakmici. To je divno i veoma emotivno za mene. Ipak, ne mogu da budem potpuno zadovoljan, pošto nismo pobedili meč. Moramo da nastavimo da radimo jako”, rekao je Vlahović posle meča.

Ostaje utisak da italijanski tim i nije zaslužio pobedu više od domaćina. Štaviše, ako je neko bio dominantniji tim, onda je to svakako bio Viljareal.

”Pokušavate da igrate, ali nekada vam protivnik to prosto ne dozvoljava. Moramo da pokušamo da se okrenemo narednim mečevima”, zaključio je Vlahović.