Влаховићу за гол довољне 32 секунде у Лиги шампиона (ВИДЕО)

У утакмици осмине финала Лиге шампиона, Виљареал и Јувентус одиграли су нерешено 1:1.

Утакмица није могла боље да почне по Јувентус – повели су гости после 32 секунде игре.

Српски репрезентативац Душан Влаховић брзином светлости улази у срца навијача Јувентуса, пошто је, после гола на дебију за „стару даму“, постигао гол и на дебију у Лиги шампиона – и то после свега пола минута.

Данило је послао дугу лопту ка Влаховићу, српски репрезентативац сјајно примирио грудима, а онда прецизним ударцем донео предност „старој дами“.

До изједначења је Виљареал дошао у 66. минуту игре, када је Дани Парехо сјајно реаговао и затресао мрежу.

”Ово је јако велика ствар за мене, да постигнем гол у првој утакмици. То је дивно и веома емотивно за мене. Ипак, не могу да будем потпуно задовољан, пошто нисмо победили меч. Морамо да наставимо да радимо јако”, рекао је Влаховић после меча.

Остаје утисак да италијански тим и није заслужио победу више од домаћина. Штавише, ако је неко био доминантнији тим, онда је то свакако био Виљареал.

”Покушавате да играте, али некада вам противник то просто не дозвољава. Морамо да покушамо да се окренемо наредним мечевима”, закључио је Влаховић.