Vlahović sa dva pogotka otvorio novu sezonu u Seriji A i doneo tri boda Juventusu

Dušan Vlahović postigao je dva pogotka na premijeri nove sezone u Seriji A, čime je pomogao svom Juventusu da dođe do trijumfa protiv Sasuola 3:0.
vlahović

Srpski napadač Dušan Vlahović uspešno je započeo novu sezonu u Seriji A – protiv Sasuola je postigao dva pogotka, a njegov Juventus ostvario je trijumf od 3:0.

Prvi pogodak srpski napadč postigao je sa bele tačke u 43. minutu. Prethodno se Vlahović sam izborio za najstrožu kaznu, pošto je bio oboren u kaznenom prostoru gostiju.

Već na startu drugog dela, u 51. minutu, Vlahović je iskoristio aistenciju Di Marije i drugi put na meču zatresao mrežu Sasuola.

Prvi gol za Juventus postigao je debitant Anhel Di Marija u 26. minutu.

Drugi srpski reprezentativac koji nastupa za Juventus, Filip Kostić, utakmicu je počeo na klupi, ali je ušao u igru u 61. minutu i predstavio se navijačima Stare dame.