Ubedljive pobede Rome i Intera, Milan podelio bodove

Fudbaleri Rome ubedljivo su nadigrali Moncu, a Inter Kremoneze sa po 3:0 na svojim terenima, dok je Milan na gostovanju sa Sasuolom odigrao meč bez goliva u prvim utakmicama četvrtog kola Serije A.
Foto; Tanjug/AP/Gregorio Borgia

Najviše zahvaljujući večeras za igru zaspoloženom Paolu Dibali Roma je došla do ubedljive povede nad Moncom.

Već u prvom poluvremenu Dibala je golovima u 18. i 32. minutu obezbedio sigurnu prednost, da bi u 61. Ibanez postavio konačnih 3:0 za overu pobede.

Slična situacija se dogodila i u meču Intera i Kremonezea gde su domaćini poveli sa 2:0 već u prvom poluvremenu golovima Hoakina Korea u 12. i Nikolo Barele u 38. ninutu.

U drugom poluvremenu su gosti pokušali da pojačaju tempo ali im nije uspevalo da ozbiljnije ugroze gol domaćina koji su novom pobedom došao do druge pozicije na tabeli.

U prvom večerašnjem meču Sasuolo i Milan su podelili bodove odihravši utakmicu bez golova.