Убедљиве победе Роме и Интера, Милан поделио бодове

Фудбалери Роме убедљиво су надиграли Монцу, а Интер Кремонезе са по 3:0 на својим теренима, док је Милан на гостовању са Сасуолом одиграо меч без голива у првим утакмицама четвртог кола Серије А.
Фото; Танјуг/AP/Gregorio Borgia

Највише захваљујући вечерас за игру засположеном Паолу Дибали Рома је дошла до убедљиве поведе над Монцом.

Већ у првом полувремену Дибала је головима у 18. и 32. минуту обезбедио сигурну предност, да би у 61. Ибанез поставио коначних 3:0 за оверу победе.

Слична ситуација се догодила и у мечу Интера и Кремонезеа где су домаћини повели са 2:0 већ у првом полувремену головима Хоакина Кореа у 12. и Николо Бареле у 38. нинуту.

У другом полувремену су гости покушали да појачају темпо али им није успевало да озбиљније угрозе гол домаћина који су новом победом дошао до друге позиције на табели.

У првом вечерашњем мечу Сасуоло и Милан су поделили бодове одихравши утакмицу без голова.