TSC slavio na Banovom Brdu

Čukarički i TSC odigrali su uzbudljiv meč u 31. kolu plej-ofa Superlige Srbije koji je pripao gostima posle velike greške golmana Novaka Mićovića – 2:3 (0:1).

Junak remija sa Partizanom je u trećem minutu nadoknade čekao previše sa izbacivanjem lopte, nije uočio Ivana Đakovca koji je stigao da ga izblokira a zatim iskosa ubaci loptu u mrežu!

Gosti iz Bačke Topole dva puta su vodili, mladi napadač domaćina Marko Rakonjac sa dva gola je stizao prednost, da bi Novajk Mićović učinio nesrećnim trenera Milana Lešnjaka koji je poražen na povratničkom debiju.

Prvi deo meča protekao je ne baš tako zanimljivoj igri u kojoj su se gosti bolje snađli i golom Mirčevskog u 36. minutu na poluvreme otišli sa prednošću.

U nastavku je viđen veoma kvalitetan fudbal, VAR je bio „majka“ domaćinu, a „maćeha“ gostima koji su prvi zatresli mrežu, ali je gol bio ponipten zbog ofsajda. Marko Rakonjac je kaznbio goste, u 51. minutu je sjajnim driblingom obezbedio sebi prostor i postigao majstorski gol. Samo dva minuta builo je potrebno igračima TSC da ponovo povedu.

Ipak, Rajkonjac je u 64. minutu ubacio loptu u mrežu posle karambola, sudija je poništio pogodak zbog ofsajda, ali je naknadnim pregledom snimka video da je loptu ka golmanu vratio igrač TSC.

I kad se očekivao remi, grešku Mićovića iskoristio je Ivan Đakovac i svom timu doneo tri velika boda pred dva duela sa Crvenom zvezdom i Partizanom.