Страхиња Павловић дао првенац за Милан у ремију против Лација

Српски фудбалер Страхиња Павловић дао је први гол за Милан у ремију 2:2 на гостовању Лацију у мечу трећег кола Серије А, док је Наполи головима у надокнади меча савладао Парму резултатом 2:1.

Павловић је у осмом минуту, после корнера Кристијана Пулишића, постигао гол главом. Нуно Тавареш је предводио Лацио ка преокрету. Португалски дефанзивац је уписао две асистенције за четири минута. У 62. минуту стрелац је био Тати Кастељанос, а у 66. Булај Диа. Резервисти су ипак донели бод

Милану, само минут пошто су ушли на терен, Тами Абрахам је био асистент а Рафаел Леао стрелац у 72. минуту.
Милан, који ће 11. децембра дочекати Црвену звезду у шестом колу Лиге шампиона, после три одиграна кола Серије А и даље нема победу и има само два освојена бода.

У истом термину вечерас је Наполи преокретом у надокнади меча победио Парму резултатом 2:1. Анж-Јоан Бони је са пенала у 19. минуту донео предност гостима, али је Наполи искористио ситуацију која се десила у 76. минуту на најбољи могући начин.

Голман Парме Зион Сузуки је искључен, а тренер Фабио Пекија је већ искористио свих пет измена, па је између статива стао дефанзивац Енрико дел Прато. Наполи је то искористио на најбољи могући начин, новајлија Ромелу Лукаку је дебитански гол за Наполи дао у 90+2. минуту, а победу је чети

Антонија Контеа донео Франк Ангиса у 90+7. минуту.

Раније данас Леће је код куће победио Каљари 1:0, а Болоња и Емполи су ремизирали 1:1.

Skakačica uvis Angelina Topić osvojila zlato na juniorskom Svetskom prvenstvu u Limi