Српски фудбалер Душан Влаховић стрелац за Јувентус у ремију против Каљарија

Фудбалери Јувентуса и Каљарија одиграли су данас у Торину без победника, 1:1 (1:0) у мечу седмог кола Серије А.

Фудбалери Јувентуса су повели у 15. минуту голом српског фудбалера Душана Влаховића из пенала. Српски фудбалер је гол посветио саиграчу Глеисону Бремеру, који ће одсуствовати до краја сезоне, пошто је пре неколико дана на мечу Лиге шампиона против Лајпцига покидао лигаменте колена.

Влаховић је на последња три меча за Јувентус у свим такмичењима постигао пет голова.

Каљари је до изједначења против Јувентуса стигао у 88. поготком Развана Марина из пенала. Јувентус је утакмицу завршио са играчем мање, пошто је у 89. минуту искључен Франсиско Консеисао.

Фудбалери Јувентуса се налазе на трећем месту на табели са 13 бодова, док је Каљари на 15. позицији са шест.

Јувентус ће у наредном колу Серије А играти са екипом Лација, док ће Каљари дочекати Торино.