Spektakularno veče u Ligi šampiona: Deset golova i dva remija u Madridu i Londonu!

Atomski fudbal u Ligi šampiona! U dva meča, u Madridu i Londonu, viđeno je deset golova, mnoštvo preokreta, da bi se nakon 90 minuta, oba meča završila remijima.

Fudbaleri Real Madrida i Mančester sitija remizirali su rezultatom 3:3 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.Siti je poveo genijalnim potezom Bernarda Silve, koji je iznenadio Andreja Lunjina u drugom minutu, a usledio je brzi preokret – prvo autogol Rubena Dijaza posle udarca Eduarda Kamavinge u 12, pa pogodak Rodriga u 14. minutu posle kontranapada.

Po istom scenariju, Siti je preokrenuo u nastavku, a fantastične golove postigli su Fil Foden u 66. i Joško Gvardiol u 71. minutu. Konačnih 3:3, takođe sjajnim golom postavio je Federiko Valverde u 79. minutu.

Neverovatan meč pun preokreta, prelepih golova i neizvesnosti završen je bez pobednika, što je možda i najpravedniji ishod, te će obe ekipe imati podjednako dobre šanse da se plasiraju u polufinale.Fudbaleri Arsenala i Bajern Minhena odigrali su nerešeno 2:2 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

Bakajo Saka doneo je prednost Arsenalu u 12. minutu, ali su „preokrenuli“ Serž Gnabri u 18. i Hari Kejn u 32. minutu iz penala. Londonski tim izbegao je poraz preko „rezerviste“ Leandra Trosara u 76. minutu.

Zanimljiva i nepredvidiva prva utakmica četvrtfinala Lige šampiona između Arsenala i Bajerna okončana je nerešenim rezultatom. Prikazana igra timova opravdala je najavljivani spektakl.

Arsenal je imao više šansi, ali je Bajern bio nešto konkretniji kada je reč o opasnim napadima.

Milojević: Poštujemo svakog protivnika, ali cilj protiv Vršca je da prođemo dalje