Skromna partija Jokića, vratio se i Bogdanović

Srpski košarkaš Nikola Jokić postigao je 13 poena u porazu Denvera na gostovanju u Oklahomi od 108:94.

Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je ispod prosečnu utakmicu za njegove standarde, postigavši 13 poena, a imao je i sedam skokova i dve asistencije.

Jokić je na parketu proveo tek nešto više od 24 minuta igre, pošto ga trener Maloun nije ubacivao u igru u poslednjoj četvrtini.

Oklahomu je do pobede predvodio Gildžius-Aleksander sa 27 poena, 11 skokova i 12 asistencija, a pomoć je imao u Bezliju koji je dodao 17, kao i Dortu koji je ubacio 15 poena.

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović nakon nešto duže pauze zbog povrede vratio se u sastav Atlante, u porazu od ekipe Orlanda rezultatom 104:98.

Srpski košarkaš na parketu je proveo skoro 22 minuta sa klupe, postigavši šest poena i ostvarivši po dva skoka, dve asistencije i dve ukradene lopte.

Vagner je predvodio tim sa Floride sa 25 poena, a pomoć je imao u 17 poena Herisa.

Rediš je bio daleko najefikasniji na meču sa 34 poena, dok je u poraženom timu dvocfiren bio još samo Kolins, koji je meč završio sa 28 poena.