Почетна > Нови Сад

Нови Сад Урбани Нови Сад

“Skier and Yeti” у оквиру “Заставе будућности”

“Skier and Yeti” одржаће концерт 30. априла са почетком у 19 часова на Сцени 1 у Креативном дистрикту, у оквиру тродневног догађаја “Заставе будућности”.
Фото: Grafonola

“Skier and Yeti” чине два костимирана виртуоза који ће вас одвести на вожњу кроз “funk”, “drun and bass”, “low rock”, “electro”, “ethic” zvuke.

Јетијев мини сет електро-акустичних бубњева довољан је за гроове без премца, док Скиер маштовито користи своје ручно прављене изуме – Баскија и Скимбурица користећи технику слајда и повремено гудало.

Овај необични дует из уметничког подземља Београда нуди шоу обогаћен импровизацијом на лицу места, инспирисаном публиком и амбијентом у ком наступају.

Група је оформљена 2016. године, а до сада су наступала на музичким, филмским догађајима. као и модерном циркус фестивалу у Холандији, Словенији, Хрватској и Србији.


Zoi u Kreativnom distriktu na Sceni 2

Преузмите андроид апликацију.