Početna > Sport > Fudbal
Fudbal

Šerif „srušio“ Real usred Madrida! (VIDEO)

Fudbaleri moldavskog Šerifa porazili su Real Madrid u neverovatnom meču drugog kola grupne faze Lige šampiona rezultatom 1:2.

„Kraljevski“ klub je bio bolji, imao je više prilika i posed lopte od čak 68% na kraju utakmice, ali to je sve bilo uzaludno.

Najpre je u 25. minutu Jakšibaev šokirao Madriđane i doveo svoj tim u vodstvo, a tako se otišlo i na pauzu.

Real se vratio golom Benzeme iz jedanaesterca u 65. minutu igre.

Na sve načine su Španci pokušali da preokrenu stvari u svoju korist, a onda…

Igrao se 90. minut kada je Sebastijan Til iz Šerifa postigao jedan od najlepših golova večeri i zapečatio ishod ove utakmice.

Šerif je sada prvi na tabeli Grupe D sa šest bodova, jedini od svoje konkurencije ima dve pobede iz dva meča.

Real ima tri, dok Inter i Šahtjor imaju po jedan, pa stvari za moldavskog šampiona koji je najveće ovosezonsko iznenađenje trenutno deluju veoma dobro.