Sergej Milinković-Savić postigao dva gola za Lacio u pobedi nad Kremonezeom

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu ekipu Kremonezea rezultatom 3:2 u meču 37. kola italijanske Serije A.

Dva gola za ekipu Lacija postigao je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić u u 37. i 89. minutu. Jednom se u strelce upisao Elseid Hisaj u četvrtom minutu. Milinković Savić je odigrao ceo meč za Lacio. Pogotke za Kremoneze dali su Pablo Galdames u 54. i Manuel Lazari (autogol) u 58. minutu.

Lacio je drugi na tabeli sa 71 bodom, a u poslednjem kolu Serije gostovaće Empoli. Kremoneze je pretposlednji sa 24 bodova. Kremoneze je ispao iz Serije A, a u narednom kolu na svom terenu će dočekati Salernitanu.

Verona i Empoli su ranije danas igrali su 1:1, dok nije bilo pobednika ni na meču Bolonja – Napoli, 2:2. Leće je u gostima pobedio Moncu 1:0.