Сергеј Милинковић-Савић постигао два гола за Лацио у победи над Кремонезеом

Фудбалери Лација победили су вечерас на свом терену екипу Кремонезеа резултатом 3:2 у мечу 37. кола италијанске Серије А.

Два гола за екипу Лација постигао је српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић у у 37. и 89. минуту. Једном се у стрелце уписао Елсеид Хисај у четвртом минуту. Милинковић Савић је одиграо цео меч за Лацио. Поготке за Кремонезе дали су Пабло Галдамес у 54. и Мануел Лазари (аутогол) у 58. минуту.

Лацио је други на табели са 71 бодом, а у последњем колу Серије гостоваће Емполи. Кремонезе је претпоследњи са 24 бодова. Кремонезе је испао из Серије А, а у наредном колу на свом терену ће дочекати Салернитану.

Верона и Емполи су раније данас играли су 1:1, док није било победника ни на мечу Болоња – Наполи, 2:2. Леће је у гостима победио Монцу 1:0.