Саутемтон извукао бод против Тотенхема, реми Челсија и Евертона

Фудбалери Саутемптона и Тотенхема одиграли нерешено 3:3 у мечу 28. кола Премијер лиге. Шест голова и на мечу Вулвехемтон – Лидс 2:4. Челси и Евертон одиграли нерешено – 2:2.

Фудбалери Саутемптона успели су да извуку бод против Тотенхема. Ривал је имао два гола предности али је домаћин голом са беле тачке у надокнади времена успео да изједначи.

Тотенхем је повео у првој минути надокнаде првог дела игре преко Пороа. Адамс је изједначио резултат на старту другог полувремена.

Кејн у 46. поново доноси предност готима. Предност Тотенхема увећао је Перишић у 75. минути.

Домаћин се није предавао, а заостатак је смањио два минута касније преко Валкота. Коначних 3:3 поставио је Ворд-Праус у трећем минуту надокнаде времена, прецизним ударцем са беле тачке.

Реми Челсија и Евертона

Фудбалери Челсија и Евертона одиграли су нерешено 2:2. Челси трнутно заузима 10. место са 38 бодова, колико има и једанаестопласирана Астон Вила. Евертон је на 15. позицији са 26 бодова.

Челси је у два наврата водио, а Евертон је стизао до изједначења. Након провог полувремена у коме није било голова домаћин је повео у преко Феликса у 52. минуту. Изједначио је Дукуре у 69.

До нове предности Челси је дошао у 76. минуту, Прецизан са беле тачке био је Хаверц. Коначних 2:2 поставио је Симс у 89. минуту.