Рутинска победа Јунајтеда

Манчестер јунајтед је на свом терену савладао Брентфорд са 3:0 у оквиру 35. кола енглеске Премијер лиге.

Тријумф је засигурно убедљивији него што се очекивало, а њему су својим головима допринели Бруно Фернандеш, Кристијано Роналдо и Рафаел Варан.

Домаћи су добро отворили утакмицу и до водећег поготка стигли већ у деветом минуту. Еланга је десног бока послао одличну лопту ка Фернандешу, који ју је рутински послао у мрежу.

На други гол се чекало све до 61. минута. Јунајтед је имао прилику да са беле тачке дође до удвостручења предности, а одговорност је преузео Кристијано Роналдо и без много проблема погодио.

Коначан резултат поставио је Рафаел Варан у 72. минуту, када је Алекс Тељеш упутио одличан центаршут, а Француз реаговао попут нападача и сместио лопту иза голмана Брентфорда.

Српски везиста, Немања Матић је био у стартној постави, а замењен је у 70. минуту.

Nestvarni Mitrović oborio Vitingemov rekord i postao apsolutni rekorder Čempionšipa (VIDEO)