Početna > Novi Sad

Novi Sad Ostali sportovi

Rukometaši Vojvodine bolji od Šamota

Rukometaši Vojvodine savladali su Šamot iz Aranđelovca sa 30:22 (14:12) u utakmici 7. kola plej-of ARKUS lige.
vojvodine

Tako je ekipa Vojvodine zadržala maksimalan učinak na tabeli i lidersku poziciju.

Vojvodina je otpor protivnika slomila u drugom poluvremenu kada je postepeno povećavala razliku. Ponovo smo na delu videli Vošinu mladost.

Pivotmen Luka Rogan u još jednom meču bio je stoprocentan sa 7 od 7, kao i Srđan Milić 4/4 dok je Branko Tomić imao tek jedan promašaj iz igre 5/6.

Posle duže pauze zbog povrede raduje povratak Miljana Bunjevčevića, kao i Gregora Ocvirka na čiju formu ćemo, nadamo se, još samo malo pričekati.

Nove minute upisao je još jedan omladinac, golman Marko Draško. Važna pobeda u nastavku borbe za šampionsku titulu.