Рукометаши Партизана налазе се у последњем, четвртом шеширу уочи жреба за групну фазу Лиге шампиона, саопштила је данас Европска рукометна федерација (ЕХФ).

У новој сезони Лиге шампиона играће 24 тима која ће бити подељена у шест група са по четири екипе.
Поред Партизана у четвртом шеширу се налазе Архус, Цеље, Кринс-Луцерн, Кристијанстад и Вардар.
У првом шеширу биће Олборг, Барселона, Нант, Магдебург, Веспрем и Спортинг. У другом шеширу се налазе Монпеље, ПСЖ, Фиксе Берлин, Мелсунген, Пик Сегед и Кјелце.
Рукометаши Загреба, ГОГ-а, Колштада, Висле Плок, Порта и Динама из Букурешта биће у трећем шеширу.
Жреб ЛШ биће одржан сутра од 11 часова у Бечу.
Уахби: Мароко је ушао у нову димензију, морамо да верујемо да можемо до титуле
Преузмите андроид апликацију.



