У периоду од 10. новембра у 7.00 часова, до 18. новембра у исто време у новосадскоj Бетанији рођено је 29 беба.

На свет је дошло 15 дечака и 14 девојчица.
Честитамо!
Местимично облачна среда у Новом Саду! (среда, 12. новембар)
Преузмите андроид апликацију.




